X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وبلاگ انوش راوید

تاریخ استراتژی ملی ایران

   استراتژی ملی مردمی ایران

      ایران امروز مانند همیشه تاریخ دوران استعمار و امپریالیسم دچار مشکل است،  در تمام پانصد سال گذشته آنها در حکومت های ایران و منطقه نفوذ کرده، و با انواع ترفندها آورده و برده اند.  همچنین استعمار گران در رقابت با یکدیگر،  جنگ مافیایی خود را در ایران پیاده کرده اند.  تا قرن گذشته مردم ایران امکانات کمی برای مقابله با این روند داشتند،  روندی که در پست زمستان 90 وبلاگ جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران،  با عنوان فرصت تاریخی ایرانیان نوشتم.  اما امروز در قرن 21 با وجود انفجار اطلاعاتی و ارتباطی،  مردم براحتی می توانند خود و قدرت ملت را بشناسند،  و در جهت استراتژی ملی مردمی،  برای بدست آوردن توانایی تاریخی خود حرکت کنند.  هر چند که دشمنان تاریخی ایران هم از انواع وسایل و تکنولوژی استفاده می کنند،  ولی چون آنها با یکدیگر در رقابت هستند،  شرایط و موفقیت مناسب برای ایرانیان ایجاد می شود ،  زیرا که ایران جوانان باهوش و سالم زیاد دارد.

      از ابتدای قرن 20 با رشد و شکوفا شدن کشور های آسیا،  که همان تز آسیای بزرگ ژاپن ابتدای جنگ دوم جهانی است،  کشور های غربی می بینند رقیبان سختی پیدا کرده اند،  غربیها تنها راه را بدست آوردن کل نفت و گاز قاره کهن،  یا همان خاورمیانه و آسیای میانه اصطلاحی می دانند،  که با داشتن این منابع،  می توانند امتیازات بیشتری نسبت به آسیای بزرگ داشته باشند.  البته  در 20 سال گذشته،  چین و هند و کلاً  کشور های دکترین آسیای بزرگ،  بیشتر آفریقا و منابع و مردم آنجا را از چنگ غربیها بیرون آورده اند.  آنها در ادامه این روند پیشروی در مناطق استعمار،  می خواهند با ترفند های مخصوص خود،  قاره کهن را نیز اشغال سیاسی و مادی کنند.  در این میان روسیه حکم بالانس و سوء استفاده گر تاریخی را بازی می کند،  زیرا ملتی پرخور و بیکار و بی انضباط دارد،  که نمی توانند در رقابت های تولیدی و اقتصادی جهانی نقشی داشته باشند.  به این ترتیب حکومت روسیه هم مجبور به نوعی شبه لاشخوری است،  و بارها نیش و زهر خود را در تاریخ ایران نشان داده است.  ادامه دارد و باز نویسی می شود.

   * برای آگاهی و دفاع در جهت استراتژی ملی مردمی،  ابتدا باید تاریخ ایران را بدرستی و دور از دروغ دانست،  سپس دشمنان تاریخی ایران را شناخت.  بدین بمنظور چند طرح از ابزار های دشمنان تاریخی ایران را می نویسم،  و ادامه می دهم:

   سنت‌کام

    United States Central Command  CENTCOM  ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا یا سنت‌کام،  نام یکی از شش ستاد فرماندهی کل ارتش ایالات متحده آمریکا است،  که در ۱ ژانویه ۱۹۸۳ میلادی تاسیس شد.  در ابتدا بمنظور واکنش آمریکا برای عملیات نظامی علیه ایران،  و عملیات مین‌ گذاری ایران در خلیج فارس،  منجر به اولین درگیری فرماندهی مرکزی ایالات متحده با خاور میانه شد.  این موارد نیاز به یک ستاد فرماندهی داشت،  که بتواند مستقل و با قدرت بیشتر،  اقدامات استعمار و امپریالیسم را هدایت کند.  مرکز کنونی سنت‌کام در پایگاه هوایی مک‌دیل ایالت فلوریدا در آمریکا قرار دارد.

  تشکیلات ستادی،  شامل فرماندهی کل نیرو های ارتش آمریکا در منطقه خاورمیانه،  شرق آفریقا و آسیای مرکزی می‌باشد.  جنگ خلیج فارس، جنگ افغانستان و جنگ عراق از جمله جنگ ‌هایی هستند،  که تحت فرماندهی این ستاد رهبری شدند.

   اهداف و مسئولیت‌ها،  برای تاسیس سنت‌کام چنین بیان شده است:  فرماندهی مرکزی ایالات متحده با همکاری شرکای ملی و بین‌المللی،  توسعه و همکاری بین‌المللی را ارتقاء می‌دهد،  به بحران‌ها پاسخ می‌گوید و به منظور استقرار امنیت و پایداری منطقه‌ای با تجاوز های داخلی و فرامرزی مقابله می‌کند.

   مناطق تحت پوشش،  شامل کشور های،  افغانستان، بحرین، جیبوتی، مصر، اتیوپی، اریتره، ایران، عراق، اردن، قزاقستان، کنیا، کویت، قرقیزستان، لبنان، عمان، پاکستان، قطر، عربستان سعودی، سیشل، سومالی، سودان، سوریه، تاجیکستان، ترکمنستان، امارات متحده عربی، ازبکستان و یمن تحت پوشش و مسئولیت ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا قرار دارند.

   فرماندهی ستاد،  دراختیار فرماندهان برجسته ارتش ایالات متحده آمریکا است،  که مسئولیت فرماندهی ستاد مرکزی را برعهده داشته‌ اند.  از آن ‌جمله می‌ توان به دریادار ویلیام فالن، ارتشبد جان ابی‌زید، ارتشبد تامی فرانکز و ارتشبد نورمن شوارتسکف اشاره کرد.  در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۰۸ میلادی، مجلس سنای آمریکا با اکثریت ۹۶ رای موافق در برابر ۲ رای مخالف پیشنهاد وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا برای انتصاب ارتشبد دیوید پتریوس به فرماندهی ستاد فرماندهی کل نیروهای آمریکا را تصویب کرد.

   پرسش:  آیا شما برنامه و طرحی برای مقابله با نفوذ اینها که نوشته اید دارید؟

   پاسخ:  این یک وبلاگ جهت افشای دروغ های تاریخی،  و رفتن بسوی واقعیت های تاریخی و تاریخ اجتماعی است،  و نمی تواند کار و برنامه سیاسی و اجتماعی و اقتصادی بدهد،  فقط به بررسی تاریخی می پردازد.  همانگونه که نوشتم،  بهترین راه مقابله با هر دشمن منجمله جهل،  دانستن و دانستن و حرفه ای بودن است،  باید دروغ های تاریخی و تاریخ اجتماعی را دور ریخت،  و واقعیت ها را بدست آورد.  پرسش و پاسخ های بیشتر در اینجا.

عکس یک شهر تاریخی و خراب شده ایران،  عکس شماره 4551 .

   کلیک کنید:  دنیای عجیب

   کلیک کنید:  طبقات اجتماعی ایران

   کلیک کنید:  تهاجم فرهنگی و جنگ نرم

    توجه:  اگر وبلاگ به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  وبلاگ انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبلاگ و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبلاگم بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.

   انوش راوید //  Anoush Raavid  ///   Email:  raavidco@yahoo.com 

   حمله اسکندر مقدونی به ایران بزرگترین دروغ تاریخ،  حمله چنگیز مغول به ایران سومین دروغ بزرگ تاریخ،  و مقالات مهم مانند،  سنت گریزی و دانایی قرن 21،  و دروغ های تاریخ عرب،  تاریخ مغول،  تاریخ تاتار،  و جدید ترین بررسی های تاریخی در وبلاگ:

   جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران    http://ravid.ir

وبسایت ارگ انوش راوید