وبلاگ انوش راوید

سفر های انوش راوید

   سفر های انوش راوید

   پیش گفتار

      از ابتدای زندگی گردش های زیادی در ایران و خارج داشتم،  بیشتر در آثار تاریخی می گشتم،  و از تاریخ اجتماعی هر محل اطلاعاتی بدست می آوردم،  همچنین درباره طبیعت سرزمین هایی که می رفتم تحقیقاتی می کردم.  این گردشگری ها را به مرور در اینجا می نویسم،  امیدوارم همه عزیزان وقتی به مسافرت می روند،  درباره موضوعات مورد نظرشان تحقیقاتی نموده،  و جهت استفاده عموم در اینترنت منتشر نمایند،  که هم گردش خود را نموده باشند،  و هم کار مثبتی انجام شود.  البته بسیاری این مطلب مهم و سفر نامه نویسی را در نظر نمی گیرند،  وظیفه افراد با ذوق است،  که همگان را به این مهم تشویق و ترغیب نمایند.

    گردش تابستان 54 با موتور سیکلت

      ابتدای تابستان 54 یک موتور سیکلت ایژ روسی 350 سی سی دو اگزوزه،  به قصد مسافرت تمام ایران بویژه دور کویر خریدم،  تقریباً تا دهه 70 خورشیدی در تمام نقاط ایران از این موتور سیکلت استفاده می کنند،  که یکی از دلایل مهم من برای انتخاب این نوع بود،  البته در تهران استفاده نمی شود،  سنگین است و دود و دردسر دنده هم دارد.  وسط تیر است،  آخرین بار و بنه سفرم را جمع و جور کرده فردا ساعت 6 صبح راه می افتم، . . . .

. . . این صفحه بزودی . . .

   عکس ها در اینجا  در ستون آرشیو موضوعی آن وب سمت چپ،  بر روی نامی که می خواهید عکس های آنرا تماشا کنید، کلیک نمایید.

     توجه:  اگر وبلاگ،  به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  وبلاگ انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبلاگ و عکسها و مطالب را بیابید.  نظرات و آگهی های خود را در بخش نظرات وبلاگ فصلی انوش راوید  مانند اینجا بنویسید،  تا به مدت یک فصل هزاران نفر آنرا ببینند.   از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبلاگم بهره می برم،  همچنین کپی بردار از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحال من است.

   انوش راوید  Anoush Raavid

   حمله اسکندر مقدونی به ایران بزرگترین دروغ تاریخ و حمله چنگیز مغول به ایران سومین دروغ بزرگ تاریخ و مقالات مهم مانند،  سنت گریزی و دانایی قرن 21،  و دروغ های تاریخ عرب، تاریخ مغول، تاریخ تاتار،  و جدید ترین بررسی های تاریخی در وبلاگ:

  جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران،   http://www.ravid.blogfa.com

وبسایت ارگ انوش راوید